Osobní přístup

KURZ FORMOVÁNÍ POSTAVY (vip 3 měsíce)

Individuální tříměsíční kurz pro nabírání svalové hmoty nebo hubnutí

Martin Matouš, majitel klubu a tvůrce tohoto kurzu ho sám označil za nejlepší a nejkvalitnější produkt z celé naší nabídky. Je sestaven ze nejkvalitnějších služeb, které ve své synergii vedou nekompromisně k dosažení cíle. Celý kurz je navíc nastaven tak, že nelze neuspět.

\

Nastavíme reálné cíle

Na základě vašich časových možností, stávajícímu fyzickému stavu a stupni trénovanosti nastavíme reálné cíle a celý proces k jejich dosažení.

\

Provedeme sportovní diagnostiku

Na začátku kurzu provedeme sportovní diagnostiku, která obsahuje měření na analyzátoru tělesných parametrů a zdraví InBody 270, kontrolu případných svalových disbalancí, měření tlaku, kontrolu zdravotního stavu a test fyzické kondice na MyZone. V průběhu celého kurzu provádíme kontrolní měření pro zjištění odezvy organizmu na předepsanou zátěž a stravu a případně okamžitě provádíme korekce tréninkových a stravovacích parametrů.

\

Nastavíme tréninkovou strategii

Dle vámi vybrané četnosti tréninků, 3x nebo 4x týdně a výsledků ze vstupní diagnostiky navrhneme vhodnou tréninkovou zátěž, skladbu tréninků a formu energetického zatěžování.

\

Vyladíme stravování na výkon

Dle stanoveného cíle kurzu, vašich časových možností a životního stylu nastavíme stravovací režim přímo pro vás. Navrhneme suplementační program pro naladění organizmu na maximální výkon, abyste zvládli trénink, zaměstnání i svůj soukromý život. V průběhu celého kurzu budeme provádět korekce nastavení stravovacího režimu dle odezvy organizmu a hodnot z průběžného měření.

\

Nastavíme motivační program

Dle vašich preferencí a energetického nastavení vyladíme motivační program. Budeme s vámi neustéle ve spojení a budeme připraveni řešit všechny záležitosti, které vám pomohou splnit váš cíl. 

\

Budete mít servis jako vrcholový sportovec

Pouze tento kurz vám umožní zažít podporu celého realizačního týmu, strategického manažera, osobního trenéra, výživového poradce a mentálního kouče. Užijte si plný servis a odborné služby a žijte život na plné obrátky.

Podrobnosti celého kurzu proberete osobně přímo s Martinem Matoušem na on-line konzultaci, jejíž termín si vyberte kliknutím na toto tlačítko.

SPORTOVNÍ DIAGNOSTIKA INBODY 270

Co vše zjistíte při analýze:

\

přesné množství základních stavebních elementů těla

Voda, minerální látky, protejny, tuk

\

OBVODY KONČETIN A TĚLA

Tyto informace jsou důležité pro zjištění zda hubnete tuk nebo naopak ztrácíte svaly

\

ZJISTÍTE ZDA VÁM HROZÍ ONEMOCNĚNÍ OTOKY

Zjistíte stupeň vaší hydratace, zjistíte diagnostiku vaší obezity, zjistíte množství vašeho útrobního tuku, zjistíte vaše kostní zdraví, zjistíte váš metabolický věk, zjistíte jak se správně vyživovat, zjistíte svůj krevní tlak, zjistíte stupeň vašeho zdraví, zjistíte průběh vašich parametrů v čase

Když chcete získat co největší množství informací o svém těle, využijte analýzu na přístroji InBody 270. Touto diagnostikou začínáme všechny naše kurzy hubnutí a individuální programy. Pravidelným přeměřováním na přístroji InBody 270 zjistíme, zda dobře cvičíte a jíte pro úspěch ve vašem programu. Dlouhodobým sledováním zjistíte změny vašich tělesných parametrů a při sledování důležitých parametrů můžete předcházet budoucím zdravotním potížím.

Myzone

VÝHODY PRO UŽIVATELE

\

zábavný a efektivní trénink

Myzone je tu, aby uživatele motivoval a poskytl jim spolehlivou základnu pro zábavný a efektivní trénink.

\

Měření EKG

Poskytuje výsledky měření EKG s přesností 99,4 procent.

\

Nahrávat své fitness aktivity

S Myzone hrudním pásem či fitness hodinkami mohou uživatelé cvičit a nahrávat své fitness aktivity jak venku, tak i ve fitku.

\

Výsledky v reálném čase

Uživatelé mohou vidět výsledky svého úsilí v reálném čase – na svém chytrém telefonu ať už jsou kdekoli nebo na obrazovkách ve svém fitness klubu.

\

Fitness výzvy

Díky Myzone mohou využívat i různé fitness výzvy a soutěže, a to jak mezi klienty, tak i trenéry či mezi různými kluby kdekoliv na světě.

\

správný směr tréninků

Myzone ukáže každému správný směr tréninků, čímž upozorní na to, proč například dříve nemohl dotyčný zhubnout, přesto že pravidelně cvičil – trénoval totiž v příliš nízké nebo častěji v příliš vysoké tepové frekvenci.

Každý účastník kolektivních lekcí bude moci pozorovat své fitness snažení online kdekoli, jak venku, tak i ve fitku na velkých obrazovkách a symbolicky tak soutěžit s ostatními. Kdo nechce sdělovat své výsledky veřejně, samozřejmě nemusí. Systém Myzone pomáhá k dosažení vlastních fitness i zdravotních cílů. Můžete s ním měřit svou tepovou frekvenci, intenzitu cvičení i hmotnost a složení těla. Vaše cíle tak budou na dosah.

Myzone je inovativní systém, který měří srdeční tep za využití bezdrátové technologie bluetooth a monitoruje různé fyzické aktivity. Je úspěšný pro svou mimořádnou přesnost měření (99,4 %) a také pro možnost propojení s chytrým telefonem pomocí speciální aplikace, což navíc spojí cvičence s online komunitou a zpříjemní tak celkový zážitek ze cvičení. Myzone monitoruje srdeční tep, množství spálených kalorií a celkový čas cvičení. Všechny tyto údaje se konvertují do Myzone Effort Points (MEP – Body úsilí), které jsou spíše než na samotné fitness výkony, zaměřeny na odměňování. Členové fitka jsou motivování ke svým výkonům pomocí osobního, barevně odlišeného zobrazování svých intervalů tepové frekvence na obrazovkách ve fitness klubu.

naši klienti

Klient Standa

“Přínos mého osobního trenéra Martina vidím zejm. v jeho proaktivnímu přístupu k mému dennímu tréninku, kdy se snaží cviky inovovat a tím pádem je to pro tělo stále něco nového. Výhodou je i to, že necvičíme pouze s činkami, ale Martin do tréninku začleňuje i různé jiné pohybové aktivity – chci se umět “hýbat”.

Využívání osobního trenéra mi zároveň neumožňuje se na cvičení někdy, když se člověku moc nechce, tzv. “vykašlat”;-) Cvičení mi umožňuje duševní relax a jak říkala už moje babička “ve zdravém těle zdravý duch“

Klient Walda

„Dnešní doba je velmi nebezpečná a z tohoto důvodu jsem zvolil osobní trénink v sebeobraně. Už mám totiž nepříjemnou zkušenost. Chci mít jistotu, že se mi nic nestane. Na druhou stranu si zlepšuji i svou fyzickou kondici.

Díky panu Matoušovi se neustále zlepšuji v sebeobraně. Jako trenér mi vyhovuje a umí dané techniky vysvětlit.“

Klientka Helena

„Díky osobnímu tréninku se cítím psychicky i fyzicky mnohem lépe. Nebolí mě záda a hlava. Zlepšila se mi koordinace pohybu, zesílily mi svaly. Celkově cítím velké zlepšení. Osobní tréninky s panem Matoušem jsou velmi uklidňující. Vřele ho doporučuji.“

Klientka Monika

„Jsem ráda, že mám svého osobního trenéra, jelikož se nemusím hlídat, zda cviky dělám správně a také mě to více baví. Můj cíl je především dobře vypadat a cítit se dobře. Pana Matouše mi doporučila kamarádka a nelituji. Získal si mě svojí sympatií a individuálním přístupem. Jsem s ním velmi spokojená a doporučuji ho.“

Klient Filip

„Hlavní důvod, proč mám osobního trenéra je to, že chci mít sportovní vyžití a mít zpevněnou postavu. S panem Matoušem mě osobní trénink baví, jelikož umí dané cviky vysvětlit. I když je to makačka, vždy se na cvičení těším.“

Klientka Sandra

„Osobní trénink mi dává především spoustu energie a zároveň díky němu můžu zpevňovat svojí postavu. Sama bych cvičení nezvládla. Osobní trenér Josef Pinkas na mě dohlíží, zda dělám jednotlivé cviky správně. A navíc si člověk užije u cvičení dost legrace. Baví mě to.“

Klient Honza

„Mě přináší osobní trénink především energii. Já ke svému životu potřebuji sport, abych fungoval dobře doma i v práci. Potřebuji se pořádně unavit, a když jde člověk sám do posilovny, tak se neunaví tolik, jako když cvičí s osobním trenérem. Mé tělo je neustále pod náporem psychického napětí v práci, takže pokud jsem v kondici, lépe se dokáži vyrovnat se stresem.

Mým cílem je vypadat dobře a cítit se dobře. Sportem si člověk může pomoci, ale i ublížit. Z tohoto důvodu mám osobního trenéra Josefa Pinkase, který mě hlídá, jestli cviky dělám správně či nikoliv a to je pro mě zásadní.“

kontakt

napište nám

Ředitel WMAC-CZECH - člen představenstva WMAC WORLD

Ing. Martin Matouš 

 

Fakturační adresa

Ing. Martin Matouš 

Šafaříkova 2242, 43003 Chomutov

IČ: 12070874

Číslo účtu: 2600362995/2010 FIO banka, a.s.

IBAN: CZ7020100000002600362995 BIC: FIOBCZPPXXX

Telefon: +420 724 701 942

E-mail: prezidentmm@seznam.cz