Nábor tygříci 2023/24

rezervujte si místo ve skupině již teď!

nábor nových členů

Vážení rodiče, příznivci sportu a přátelé TIGER FIGHT CLUBU. Blíží se školní rok 2023/2024 a s ním i tradiční zápis do naší třídy sebeobrany pro děti, stylu Allkampf-Jitsu neboli přípravky pro bojové sporty. Letos otevíráme jen jednu třídu s kapacitou 25 dětí, do které se můžete zapsat jednoduše, právě nyní, přímo zde na této stránce.

Těšíme se na vaše děti i v dalším roce!

Skvělý program pro děti od 5ti let a mládež jehož cílem je vybudovat správné pohybové dovednosti, koordinaci, obratnost, rychlost a sílu a motivační nastavení mysli pomocí tréninku bojového umění Allkampf-Jitsu. Děti se postupně zdokonalují a postupují v našich 4 třídách dle své technické dovednosti. Zdravý a bezpečný rozvoj dětí je zajištěn našim prověřeným konceptem tréninku a zkušenostmi trenérů.

\

PROČ PRÁVĚ NAŠE PŘÍPRAVKA?

Vaše dítě potřebuje strukturovaný program, který by usměrňoval jeho energii, zlepšil schopnost soustředění a pomáhal fyzickému vývoji. Program posilující disciplínu a především program, kde získá životní dovednosti, které uplatní i mimo tělocvičnu.

\

CO SEBOU NA PRVNÍ TRÉNINK?

Na první trénink je zapotřebí mít pouze volné, pohodlné tepláky nebo kraťasy a tričko. Cvičíme bosky na speciální podlaze (tatami). Rodič se aktivně neúčastní hodiny, ale je vhodné, aby byl na první hodině přítomen. Na dalších lekcích se doporučuje nechat dítě na tréninku bez rodičů a učit jej samostatnosti.

Hlavní přínosy

\

fyzický trénink učiní jejich těla rychlá a silná

\

mentální trénink jim dá schopnost koncentrace

\

emocionální výcvik sebevědomí a pokoru

\

sociální výchova vede k rozvoji empatie a odpovědnosti

Proč právě Tiger Fight Club?

\

Naši certifikovaní trenéři jsou vyškoleni pro práci s dětmi a mají velké zkušenosti

\

Náš klub funguje již 28 let a od roku 1994 máme otevřené dětské třídy

\

Jak se děti zdokonalují, tak postupují do dalších výkonnostních tříd N, C, B, A a následně mezi juniory a pak do dospělých. Máme kompletní výukový program.

\

Vychovali jsme 16 mistrů světa, 31 mistrů Evropy a 156 mistrů České republiky

nábor nových členů zde

Začínáme již v úterý 5. září 2023. Nabíráme děti od 5ti let. Tréninky probíhají v úterý a čtvrtek od 16 do 17 hod. Členství se uzavírá na 10 měsíců (září až červen). Členství lze v případě nemoci dítěte pozastavit na celé měsíce. Do třídy se můžete dodatečně přihlásit v průběhu celého roku, jeli ve třídě volné místo.

Věříme, že jste se rozhodli správně a že budeme společně pracovat na co nejlepším rozvoji Vašeho dítěte.

Pokud si přejete rezervovat více než jedno dítě, vyplňte prosím pro každé dítě samostatnou rezervaci. Vaše úplná rezervace je podmíněna zaplacením členství na půl roku nebo celý rok. Po provedení rezervace Vám bude zaslán e-mail s pokyny k úhradě členství.

Půlroční poplatek je 4550 Kč.  Roční poplatek 7 990 Kč (ušetříte 1 110 Kč – více než měsíc zdarma),

Za podpory Statutárního města Chomutov

kontakt

napište nám

Ředitel WMAC-CZECH - člen představenstva WMAC WORLD

Ing. Martin Matouš 

 

Fakturační adresa

Ing. Martin Matouš 

Šafaříkova 2242, 43003 Chomutov

IČ: 12070874

Číslo účtu: 2600362995/2010 FIO banka, a.s.

IBAN: CZ7020100000002600362995 BIC: FIOBCZPPXXX

Telefon: +420 724 701 942

E-mail: prezidentmm@seznam.cz