Aktivity

tygříci

-nábor-

KURZ SEBEOBRANY

-nábor-

BRAZILIAN JIU JITSU

-nábor-

Tygříci

Skvělý program pro děti od 5ti let a mládež jehož cílem je vybudovat správné pohybové dovednosti, koordinaci, obratnost, rychlost a sílu a motivační nastavení mysli pomocí tréninku bojového umění Allkampf-Jitsu.

Děti se postupně zdokonalují a postupují dle schopností v našich 4 třídách (třídy N, C, B, A). Zdravý a bezpečný rozvoj dětí je zajištěn našim prověřeným konceptem tréninku a zkušeným týmem trenérů.

ALLKAMPF-JITSU

Bojové umění zaměřené na sebeobranu, jehož cílem je vybudovat taktické a technické dovednosti, které Vás dostanou z nebezpečných situací. 

Naučíte se využívat údery, kopy, úhyby těla, házení a páčení, boj ve stoje i na zemi k odražení jakéhokoliv útoku za účelem ochránění zdraví nebo majetku.

AKJ SELF DEFENSE 

Chcete se naučit bránit? Tato intenzivní výuka sebeobrany vybuduje osobní obranné dovednosti obsahující psychickou přípravu, strategii verbálního projevu a vědomé ovládání únikových manévrů. 

Tento program také zahrnuje psychologickou strategii a mentální přípravu. Všechny dovednosti jsou okamžitě procvičovány v interaktivních scénářích. 

AKJ FIGHTING

Naučíte se rychle reagovat na soupeře, správně navazovat techniky a přebírat soupeři iniciativu. Ve všech fázích boje v postoji, v úchopu, na zemi si osvojíte technickou dovednost a fyzickou připravenost. 

Své dovednosti můžete vyzkoušet doma, v sérii soutěží až do úrovně Mistrovství ČR, v zahraničí na Mistrovství Evropy, mistrovství světa a Word Games.

MMA LIGHT

Naučíte se populární MMA s důrazem na kvalitní techniku, taktiku boje, jednotlivé údery, kopy a chvaty. Light forma je bezpečnou variantou souboje bez použití plnokontaktních úderů a kopů.

Vstupte do našeho týmu pohodových cvičenců a zdokonalujte se pod vedením zkušených trenérů. Nejlepším bojovníkům umožníme start na soutěžích.

KRUHOVÉ TRÉNINKY

Intenzita ****

Lekce pro začínající bojovníky se svým přebytečným tukem a absolventy našich kurzů formování postavy. Procvičte v jednom tréninku celé tělo v tepových frekvencích, které vám budou příjemné a zároveň pomůžou dosáhnout stanovený cíl. 

Podpora tréninku pomocí MyZone Vás namotivuje a přesně změří váš výkon.

CARDIO ZÓNA

Intenzita ****

Místo pro skvělý aerobní trénink. Na stroje značky Technogym jsou zárukou kvality a bezpečnosti pro váš trénink. Zaměříte se na zlepšení kondice a spálíte tuk ve vyšším tempu.

MyZone vám umožní cvičit naplno, přesto bezpečně a příjemně.

POSILOVNA

Intenzita ****

Silový trénink pro posílení všech svalových skupin. Jsme vybaveni špičkovými posilovacími stroji od italské firmy Oemebi. Nasedněte cestu ke své vysněné postavě.

Využití tepových frekvencí vyšší intenzity dokonale pod kontrolou MyZone.

první lekce zdarma

free pass

Chcete se k nám přijít podívat a rovnou něco vyzkoušet? Napište jméno a kontaktní e-mail a pošleme vám jeden volný vstup zdarma.

Platí pouze pro úplně nové návštěvníky, kteří ještě nejsou registrovaní v našem rezervačním systému.

Rezervační systém
a rozvrh lekcí

kontakt

napište nám

Ředitel WMAC-CZECH - člen představenstva WMAC WORLD

Ing. Martin Matouš 

 

Fakturační adresa

Ing. Martin Matouš 

Šafaříkova 2242, 43003 Chomutov

IČ: 12070874

Číslo účtu: 2600362995/2010 FIO banka, a.s.

IBAN: CZ7020100000002600362995 BIC: FIOBCZPPXXX

Telefon: +420 724 701 942

E-mail: prezidentmm@seznam.cz